Лінія РЕГЕНЕРАНТ на базі протеїнів сої нормалізує роботу клітинної системи епідермісу.
Результат: тьмяна, втомлена, зневоднена або суха шкіра набуває блискучого та доглянутого вигляду.

РЕГЕНЕРАНТ - ідеальний відновлюючий догляд за стресовою шкірою.

Як розпізнавати стресовий стан шкіри?

Перші ознаки: втомлена, тьмяна, зневоднена, суха, чутлива, напружена шкіра.
Причини: слабка захисна функція і чутлива реакція шкіри на зовнішні подразники.
Рішення: відновлюючий догляд заповнює дефіцит поживних речовин, нормалізує роботу та стійкість шкіри до впливу навколишнього середовища.
Результат: шкіра знову сяє та має приємний доглянутий вигляд.

Екстракт сої - природній енергетик для регенерації шкіри.

Соя відновлює клітинну мембрану та стимулює синтез колагену, щільно перекриває дефіцит поживних речовин і помітно звільнює шкіру від стресових станів.


Головне:
1. Боби сої містять ізофлавони і лецитин, вони створюють захисну оболонку навколо клітинної мембрани, відновлюють її еластичність та готовність до інтенсивних обмінним процесів. Таким чином, клітини шкіри отримують захист від впливу стресових чинників навколишнього середовища, в іншому випадку вони б продовжували вільно руйнувати клітини шкіри.
2. За даними досліджень позитивну дію лецитину і ізофлавонів посилює вироблення власного колагену на 53%.
Відновлена та налагоджена звичайна робота клітинної системи.
Шкіра знову сяє, доглянута та наповнена.
Морський екстракт CELUMER допомагає активним речовинам сої проникати і виявляти свою ефективність в глибоких шарах шкіри.
Препарати лінії РЕГЕНЕРАНТ відновлюють втомлену, тьмяну, зневоднену, суху, чутливу, напружену шкіру, а також допомагають виправити наслідки відсутнього або раніше неправильного догляду за шкірою. РЕГЕНЕРАНТ - закладає міцний фундамент в боротьбі з віковими змінами шкіри в будь-якому віці.

ЕКСТРАКТ СОІ РЯТУЄ СТРЕСОВУ ШКІРУ

Неприємне відчуття стягнутої шкіри обличчя? Сухість і реактивність шкіри?
Створюється враження, що нанесений догляд через кілька секунд «зник в нікуди», шкірі цього мало і вона потребує ще?
Це ознаки стресового стану шкіри. Вона швидко реагує на зміни зовнішнього середовища (особливо холод, вологість). Лінія РЕГЕНЕРАНТ пестить шкіру додатковою порцією живильного догляду, відчутно відновлює та стабілізує доглянутий вигляд обличчя.
Природні інгредієнти сої відновлюють та нормалізують клітинну мембрану. Блокуючи проникнення шкідливих речовин всередину клітини вона усуває передумови раннього старіння шкіри. Екстракт сої захищає клітини в поєднанні з морським екстрактом CELUMER, який є провідником всіх поживних речовин в глибокий шар шкіри.
РЕГЕНЕРАНТ - оптимальні передові препарати ексклюзивної косметики, що подовжує молодість шкіри.

ГАРАНТІЯ РЕГЕНЕРАЦІЇ ШКІРИ

Ізофлавони протеїнів сої створюють природню захисну мантію шкіри, сповільнюють її гормональне старіння та на 53% підвищують, синтез власного колагену. Колаген - це важливий будівельний білок, значною мірою відповідає за пружність і еластичність шкіри. Крім того, в складі сої знаходиться лецитин - важливий інгредієнт для розвитку здорової клітинної мембрани. Лецитин підвищує еластичність клітин і захищає їх від негативних впливів навколишнього середовища. Спільно з морським екстрактом CELUMER ізофлавони і лецитин роблять справжнє диво: вони стимулюють оновлення і підтримують зростання сильних клітин шкіри. Немає дефіциту живлення. Шкіра помітно гладенька, еластична та захищена від небажаних шкідливих впливів. Лінія РЕГЕНЕРАНТ найкраще відновлює не доглянуту, тьмяну, суху або пошкоджену від неправильного догляду шкіру.

Результати регенерації шкіри
Опитування тестованих показують:
27% відчувають шкіру більш еластичною
28% відчувають шкіру більш пружною
41% підтверджують розгладження зморшок
Умови тесту: 20 учасників, вік від 55 до 64 років,
застосування вранці і ввечері протягом трьох місяців.

Синтез колагену
Стимуляція вироблення колагену IV до 53%
Умови тесту: 10 жінок, вік 31 - 55 років,
застосування вранці і ввечері протягом трьох місяців.

Дослідження підтверджують: дія екстракту сої спрямована на стимуляцію синтезу власного колагену та відновлення здорової шкіри. Результат: пошкоджені клітини шкіри знову набувають еластичної та природньої форми, шкіра гладенька, пружна та еластична.

Короткий огляд препаратів лінії РЕГЕНЕРАНТ

ВІДНОВЛЮЮЧИЙ КРЕМ ОБЛИЧЧЯ, ШИЯ / ДЕКОЛЬТЕ

Поживний крем для шкіри обличчя, шиї / декольте містить в своєму складі корисні ліпіди і повноцінно вирівнює дефіцит живлення втомленої, напруженої або не доглянутої шкіри. Екстракт сої відновлює клітинну мембрану і стимулює вироблення колагену. Також застосовується для інтенсивного нічного догляду. В результаті шкіра сяє, виглядає ніжною, гладкою і помітно доглянутою.

ВІДНОВЛЮЮЧИЙ КРЕМ ДЛЯ ШКІРИ НАВКОЛО ОЧЕЙ

Легкий крем стимулює клітинну активність тонкої та чутливої ​​шкіри навколо очей. Швидко поглинається та розгладжує дрібні зморшки. Разом з кремом для обличчя, шиї / декольте становить ідеальну стартову програму відновлення шкіри в будь-якому віці.