Лінія Oyster

Концепція устричного догляду з ефектом омолодження для комбінованої шкіри: 

звужує пори, матує, вирівнює тон усіх зон шкіри обличчя, задовольняє всі потреби комбінованої шкіри і водночас розрівнює дрібні зморшки.

Устриця – ключовий інгредієнт лінії для догляду за комбінованою шкірою.

 

Активні властивості устриці помітно зменшують жирний блиск і вирівнюють тон шкіри обличчя.

Устрична лінія комплексно підходить для вирішення проблем комбінованої шкіри. Як це працює? Базова активна речовина - омолоджуючий морський екстракт Celumer за допомогою мінералів та мікроелементів фізіологічно легко проникає в глибокі шари шкіри. Він доставляє живильні речовини устричного екстракту та балансуючі речовини смоли мастикового дерева. Комплекс дбайливих речовин вирівнює тон різних зон комбінованої  шкіри, а саме: звужує розширені пори та усуває небажаний жирний блиск шкіри, ідеально живить та зволожує зони сухої шкіри.  

 

Ідеальний догляд за комбінованою та пористою шкірою

Комбінована шкіра – справжній виклик для дбайливих препаратів, тому що вони повинні  щодня враховувати протилежні потреби різних зон шкіри. З одного боку надмірна жирність в Т-зоні, розширені пори, в яких накопичується шкірне сало і це може стати джерелом неприємних запальних процесів . З іншої сторони зовсім  навпаки, суха і стягнута шкіра на щоках і в чутливій зоні навколо очей.

Устрична лінія вирішує проблеми і створює відповідний баланс у всіх зонах комбінованої шкіри, тобто регулює роботу сальних залоз в Т-зоні і зволожує сухі зони шкіри. Результат: пори звужені, матовий і рівний тон шкіри обличчя. Це підтверджений факт. 95% учасників тестування показали, що за час застосування препаратів лінії вони помітно покращили зовнішній вигляд шкіри. Створюючи баланс між зонами шкіри, устрична лінія ідеально доглядає за комбінованою та пористою шкірою, а також оживляє омолоджуючі процеси.

 

Огляд препаратів для комбінованої шкіри

 

Препарати устричної лінії комплексно підходять для  вирішення проблем комбінованої шкіри. В кожному препараті є по два важливих ефекти для комбінованої шкіри:

1. Звужує пори та матує Т-зону.

2. Інтенсивно зволожує зневоднені зони шкіри.

Ідеальний догляд за комбінованою шкірою складається з трьох препаратів.

Працюючий крем для комбінованої шкіри повинен звузити пори, матувати та одночасно зволожувати зневоднені зони шкіри. Точно такими властивостями володіє устричний крем для обличчя. Він регулює роботу сальних залоз в Т-зоні, ціленаправлено очищає пори та запобігає розвитку  запальних процесів. Результат: шкіра довгий час матова з малопомітними порами. В базовий склад крема входить омолоджуючий морський екстракт Celumer, тому навіть цей крем дає додатковий антивіковий ефект.

 Устричний піпеточний концентрат швидко та результативно матує жирні ділянки шкіри в Т-зоні.

Дія: розширені пори перетворюються в малопомітні, м'яко прибирає жирний блиск шкіри. Застосовуючи устричний  концентрат локально в Т-зоні або інтенсивним курсом на все обличчя, отримуємо тривалий матовий та приємний тон шкіри.

Зазвичай очищаюча маска повинна гарантувати максимальний результат як ідеальне доповнення  досконалої програми догляду. Саме це завдання виконує матуюча  устрична маска. Антибактеріальні та очищаючі інгредієнти блокують  запальні процеси та одночасно інтенсивно зволожують.

 

Устричный крем Oyster
Устричний піпеточний концентрат Oyster
Устрична маска для обличчя Oyster